KURUMSAL

Eba Koltuk Döşeme Ankara geneli koltuk tamiri hizmeti vermektedir. Ücretsiz servisimizle koltuk takımlarınız evlerinizden alınır sizlerin seçtiği garantili güzel kumaşlarla döşenir, tamiri yapılır ve kısa sürede teslim edilir. Yapılan tüm tamirler garanti kapsamındadır. Firmamız ayrıca Ankara'da koltuk tamiri, koltuk döşeme, koltuk imalatı, mobilya cilalama, mobilya tamiri, cafe, bar, restaurant ve sinema koltuklarının tamirini de yapmaktadır.

Eba Koltuk Döşeme'nin hedefleri arasında ofis ve ev mobilyalarında yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. İnsanlığa ,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Hizmetlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak.